Kadrioru südamesse unikaalsesse asukohta rajatakse omanäolise ilu ja elegantsiga arhitektuurne ime. Kortermaja Vesivärava tänav 40 – energiatõhus, kolm korrust, 10 korterit, maa-alune parkimine, kivikonstruktsioon.

Tallinna linna miljööväärtuslikul alal asuvat kortermaja rikastab kõrval kinnistul asetsev esimese Eesti Vabariigi ja sellele eelneva aja ühe tähtsama riigitegelase Jaan Poska majamuuseum. Tulenevalt eeltoodust ning arvestades Kadrioru ajaloo ja kõrgelt hinnatud piirkonna mainega oli meie jaoks oluline anda uuele hoonele vaoshoitud ja väärikas mulje. Otsisime nii Kadriorule kui kesklinnale omaseid pika aja vältel väljakujunenud ja otstarbekaks osutunud võtteid.

Tingituna soovist sobitada uus korterelamu ümbritsevasse keskkonda võimalikult pehmelt ja kontrastideta, on hoone välimuses otsitud tasakaalu nii naabruses asuvate kõrgemate ja suuremamahuliste kortermajade, kui madalamate ja väiksemamahuliste puitvoodriga hoonete fassaadikäsitluse vahel. Elamu fassaadid on kujundatud vaoshoitud ning reserveerituna. Eelöeldut toetab ka hoone pastelne värvivalik.

Samuti vihjab hoone eenduvate ja ülakorrustel paviljonilaadsete nurgatornidega ning fassaadimaterjalina dekoratiivset puitu kasutades Kadrioru kui kunagise suvitus- ja supluspiirkonna hoonestuse ajaloolisele tüpoloogiale. Pöörasime suurt tähelepanu detailidele, välisvormidele ning üldkasutatavate pindade sisekujundusele. Kinnistu madal- ja kõrghaljastus on kujundatud koostöös dendroloogiga.

Kadriorule omaselt asuvad esimese korruse korterid ligikaudu 1/2 korruse kõrguse võrra maapinnast kõrgemal, pakkudes nii seesolijaile suuremat eraldatust tänavast.

Korterid - valgusküllased ja avarad toad, mugavad planeeringud.

Majas on kümme 2-5 -toalist korterit suurusega 59 - 150 m2. Lisaks maja arhitektile on korterite siseplaneeringute lahenduste loomisel olnud kaasatud ka meie sisekujundaja-arhitekt. Tänu selle saame luua avarad ja arvukate eluks vajalike abiruumidega mugavad ning loogilise planeeringuga korterid. Kõikidel korteritel on rõdu või terrass. Suurtematel viimase korruse korterite juurde kuulub ka katuseterrass. Mitmel korteril on eraldi sissepääs oma korterisse otse tänavalt. Kadriorule omases stiilis on sisehoov piiratud aiaga, kus on laste mänguväljak ning puhkeala. Esimese korruse korteritel on üldkasutuses olevast alast haljastusega piiritletud privaatne aed.

Korterite hinnad on alates 198 000 eurost. Korterite hinnas on soklikorrusel asuv individuaalne panipaik. Parkimine on köetavas maa-aluses parklas.

Korteri ostjatele pakume rikkalikku baasviimistluse paketti, mida on võimalik varieerida erinevate materjalidega ja nende kasutusvõimalustega. Eraldi kokkulepe alusel on ostjatel võimalus viimistleda uus kodu oma maitse järgi meie sisekujundaja Kristiina Kuus abiga.

Unes või ilmsi. Omasuguste seas unikaalne, ühtaegu kaasaegne Kadrioru klassika, teisalt peene viimistlusega disainiime.

Selleks, et lasta Teil unistada, mõned faktid Teie uue kodu kohta:

Aadress: Vesivärava tn 40, Kadriorg, Tallinn
Seisukord uusehitis
Hoone kolmekordne puitlaudisega viimistletud uus kivimaja
Korterid: kümme 2-5 toalist, suurusega 55-150m2
Energiaklass: energiatõhus maja, B-energiaklass
Ehitus suvi 2016 - suvi 2017
Tellija: Ragoza OÜ
Projekteerija Arhitektibüroo Allan Strus OÜ
Müügikorraldus: Eco Advice OÜ
Projekti juhtimine: Eco Advice OÜ
Omanikujärelevalve: Pro Advice OÜ
Huvi korral palun võtke ühendust. Vastame Teile personaalselt.

 

Keera palun enda seadet